Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Czym się zajmujemy ?

Jesteśmy hurtownią specjalizującą się w sprzedaży materiałów termoizolacyjnych, hydroizolacyjnych i bitumicznych pokryć dachowych oraz materiałów do ochrony przeciwpożarowej przejść instalacyjnych i kablowych oraz wszelkich zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji stalowych dla budownictwa ogólnego, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. 
Oferujemy naszym klientom szeroką pomoc techniczną i merytoryczną w zakresie optymalizacji doboru odpowiednich materiałów i technologii zgodnych z założeniami projektowymi w celu osiągnięcia najlepszych efektów izolacyjnych spełniających najbardziej aktualne normy dla naszej strefy klimatycznej. 
Współpracujemy z wieloma znanymi producentami materiałów budowlanych oraz godnymi polecenia wysokiej klasy wykonawcami, którym zawsze zależy na profesjonalnej i fachowej obsłudze każdego klienta. 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych materiałów do izolacji dachów, elewacji, fasad wentylowanych, ścian fundamentowych i innych przegród budowlanych - między innymi:
- Wełny skalne i szklane do dachów skośnych, płaskich i elewacji
- Styropiany, Styropapy, XPS, PIR na dachy, elewacje i fundamenty
- Papy termozgrzewalne (szeroki wybór)
- Gonty papowe (różne wzory i kolory)
- Płyty OSB
- Systemy rynnowe metalowe, ocynkowane, tytan-cynk
- Palniki dekarskie i Akcesoria dekarskie
- Masy, Grunty i Kleje bitumiczne
- Folie budowlane i Membrany dachowe 
- Farby, Tynki i Kleje elewacyjne

oraz materiałów do izolacji instalacji wod.-kan. co, klimatyzacji i wentylacji w postaci
- Otulin z pianki polietylenowej PE 
- Otulin z pianki poliuretanowej PUR
- Otulin z pianki kauczukowej
- Mat i płyt z pianki polietylenowej 
- Mat i płyt z pianki kauczukowej zwykłej i samoprzylepnej z folią aluminiową
- Mat i płyt z wełny skalnej zwykłej i samoprzylepnej z folią aluminiową
- Mat i płyt z wełny szklanej zwykłej i samoprzylepnej z folią aluminiową

Jesteśmy firmą z siedzibą w Bydgoszczy jednak z powodzeniem obsługujemy budowy naszych klientów nawet w odległych od nas miejscach w kraju. 
Zadowolenie klienta z naszej obsługi jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać temu zadaniu. 
Zapraszamy do współpracy.
ISOBUD SERVICE.
Witryna stworzona na platformie